RSS
niedziela, 04 września 2011
NA SZYDEŁKU

BARDZO PRZEPRASZAM wszystkich odwiedzających mojego bloga za taką długą przerwę. Była ona spowodowana smutnymi okolicznościami rodzinnymi. BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY I KOMENTARZE. Dziś pochwalę się skończoną poduszką, wykonaną z resztek SONATY.

 

Z poduszką nawet dobrze komponuje się narzuta, ale niestety do skończenia jej pozostało jeszcze sporo. Narzutę robię z MALWY, jest to stary polski akryl, który moim zdaniem na narzuty świetnie się nadaje.

 

 

czwartek, 25 sierpnia 2011
Bieszczadzkie Anioły

Witam!

Pasją i hobby mojego męża jest rzeźbienie w drewnie. W domu całe ściany pokryte mamy wizerunkami:  postaci religijnych, diabłami, świątkami, czarownicami, grajkami itp. 

 

 

 

 

 

Jednak najwięcej jest aniołów :)  

 

 

 

 

 

 

Rzeźby te są wykonywane własnoręcznie i stanowią piękną ozdobę domu, ogrodu. Są one również dobrym rozwiązaniem prezentu imieninowego, urodzinowego lub z okazji rocznicy ;) 

Jeżeli komuś z Was spodobały się prace mojego męża, macie pytania dotyczące rzeźb lub bylibyście zainteresowani kupnem którejś z wymienionych podaję kontakt do Nas. 

e-mail : ania.galant@onet.pl

Pomysłów nie brakuje, prac ciągle przybywa :)

Pozdrawiam!

środa, 24 sierpnia 2011
Chusta

Witam!

Kolejna pracą, którą się pochwalę będzie chusta ;)
Została wykonana z włóczki Artistic Yarn 8/1 Lavender - 126 g. Na całość zużyłam około 100g.  Wełnę zakupiłam na stronie www.e-dziewiarka.pl

 

Wzór wymyśliłam sama ;) Prosty ażur z kombinacjami.

Kolory bardzo ładnie się układają podczas dziergania, sama wełna w dotyku jest troszkę gryząca. :/

Pozdrawiam! :) 

 


 wtorek, 23 sierpnia 2011
Pierwsze dzieło...

Witam!

Po prawie tygodniu nieobecności zaprezentuje Wam moje dzieło :) 

 


Szal wykonałam z włóczki Malabrigo Lace w odcieniu szmaragdowym. Zużyłam około 7 dag wełny. Włóczka jest mięciutka i delikatna w dotyku, co umila tylko czas dziergając ;) 

 

 


Wzór jest Wam pewnie dobrze znany - Ocean Waves. Jest dość  łatwy w wykonaniu, szybko można zapamiętać te kilka powtarzających się rzędów.

Kilka zdjęć szalu na tle ogrodu.


 

 

 

 

 

 


czwartek, 18 sierpnia 2011
Trudne początki

 

Witam!     

       Po roku systematycznego odwiedzania innych blogów założyłam własny. Idzie mi ciężko, bo z komputera to najlepiej ścieram kurze, ale myślę, że powoli jakoś dam radę. Podobno człowiek uczy się całe życie! 

 

 

 


                                                                                                                              

trwa inicjalizacja, prosze czekac...Zarabianie przez internet